ذاهب

دریافت کد گوشه نما

السلام علیک فی آناء لیلک و اطراف نهارک..

بدون عنوان

96/06/26 22:40‎

یک مدل دعوت به عروسی هم هست، که کارت را تهیه می کنند و می گذارند و یک عکس از آن می گیرند؛ بعد همان عکس را فوروارد می کنند برای تمام فامیل که شما دعوتید! دقایقی قبل هم تصویری به همین منظور به دستم رسید و خب به سلامتی ما هم دعوت شدیم! و خب من همینطور که از ته قلبم برایشان دعا می کنم که خوشبخت شوند، به این هم فکر می کنم، که هر کاری، آدابی دارد..

+ پاسخ کامنت اول را هم به عنوان پیوست تکمیل کننده به پست بخوانید.

 • 96/06/26

نظرات  (۱)

 • بیست و دو
 • شاید واقعا پولشون نرسیده دیگه کارت چاپ کنن چون کارت عروسی هم خودش هزینه سنگینی داره.قطعا خودشونم از این حرکت راضی نخواهند بود اما خب گاهی ماها جای افراد نیستیم بدونیم چرا این کارو کردن.
  این کامنت رو چون لازم دونستم واسه بقیه هم توضیح داده شه تایید می کنم.
  من با شناختی که از هر دو خانواده عروس و داماد دارم، هزینه کارت عروسی جزء هزینه های بسیار ناچیز مراسماتشون هست. در واقع در مقابل هزینه های چند ده میلیونی که واسه تالار خوب و لباس و .. کردن هیچی نیست. 
  اما حتی اگر اینطور نبود و واقعا به دلیل مشکل مالی اینکارو انجام میدادن هم به نظرم درست نبود! چون اصلا منظورم این نیست که بایدی برای ارسال کارت واسه تموم فامیل وجود داره. بلکه منظورم از آداب، اینه که حتی اگه اصلا قصد سفارش کارت رو به هر دلیلی ندارن، ادب و احترام حکم میکنه هر فرد رو به طور مجزا و حداقل با حضورشون دعوت کنن. که اتفاقا اگه اینطور باشه خیلی تو هزینه ها صرفه جویی میشه و من خودم هم موافق اینکارم. ولی دعوت به این شکل رو اصلا نمی پسندم.

  ارسال نظر

  تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
  نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.